Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Granit Xhaka “gdhend” në krah emrin e veçantë, ja kujt ia dedikon tatuazhin ylli i Arsenalit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të dytë pak javë më parë. Çifti u bekua me ardhjen në jetë të vajzës, të cilën e pagëzuan me emrin Laneya.

Ai postoi edhe një foto me të voglën nga spitali ku shkruante: “Nuk kam më vetëm një princeshë të bukur, tani kam dy. Laneya Xhaka 24/04/2021”.

Ylli i Arsenalit ka ndarë një video me fansat, ku tregon tatuazhin në krah më emrin e vogëlushes.

195834011 755462175127846 2341046109559110358 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img