Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Graciano Tagani reagon për herë të parë pas daljes nga Big Brother Vip Albania

Shkruar nga Newsbomb
Graciano Tagani ishte banori që u eleminua nga Big Brother Vip Albania këtë të martë. Pas daljen nga shtëpia e BBV ai ka bërë një reagim ku tregon për rrugëtimin e tij, edhe pse një eksperiencë jo shumë e gjatë. Ai ka reaguar në llogarinë e tij në Instagram duke i falënderuar të gjithë dashamirësve që e kanë përkrahur në këtë eksperiencë të tijën. “Mesazhet gjatë këtyre 24h të fundit, më kanë mbushur zemrën plot ndaj me përulësinë më të madhe ju them faleminderit. Mirënjohës për të gjithë ju, që edhe pse në një kohë  të shkurtër, diferencuat dhe vlerësuat sjelljen time dhe rrugëtimin tim mbushur me plot emocion, me momente të bukura, situata sfiduese jo në pak raste, por gjithmonë autentike”.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Graciano Tagani (@graciano_tagani)

Qëndrimi i Graciano Tagani brenda shtëpisë nuk ishte aq i gjatë, për kohën që ka qëndruar brenda është përfshirë në debate dhe konflikte me shumë nga banorët. Reagimi i Graciano Taganit ©Credits: instagram.com/graciano_tagani

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese