Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Graciano "shtyn" Lisin kundër Romeos: Ai po të bën pis, të sul dhe të përdor...

Shkruar nga Newsbomb
Graciano "shtyn" Lisin kundër Romeos: Ai po të bën pis,

Hapja e Kutisë së Pandorës dhe vënia përballë në nominim të Romeos, Heidit dhe Lisit ka nxitur debate të ashpra në nisje të spektaklit të BBV.

Sipas Romoes nominimi i Gracianos nuk ishte "çfarë të mbjellësh do të korrësh" dhe e ka etiketuar si një njeri pa karakter dhe pa sedër.

“Nominimi i Gracinos nuk ishte "çfare të mbjellësh do të korrësh", edhe në luftë ka disa rregulla që nuk preken. Nuk je burre, nuk ke karakter dhe seder", i tha ai Gracianos.

Nga ana tjetër, Lisi i prekur tha se Graciano është marrë personalisht me të edhe pse dikur e ka vlerësuar.

“Graciano u mor personalisht me mua edhe pse më ka vleresuar, më ka thënë 9 variante pse me nominoi dhe une pres të mesoj arsyen pse e bëri këte,” tha Lisi.

Nga ana tjetër Graciano i tha Lisit se është loja e Romeos që po e bën pis dhe se ky i fundit po përdor pozitivitetin që ofron gazetari.

“Loja e Romeos po të ben pis, ai të sul dhe të përdor, ai përdor pozitivitetin tënd! Të nominova se ti e ke bërë Big Brotherin tend dhe nuk ke çfarë të vazhdosh mq...!” i tha Graciano Lisit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese