Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Grabovicë – Korçë/ Fshati ku të gjithë punojnë, po s’kanë ujë e kanalizime dhe votojnë Ramën | Haberet e Fshatit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img