Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Grabitje në Tepelenë, hajdutët u vjedhin paratë dhe dokumentet dy turisteve çeke

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy turiste çeke kanë rënë pre e një grabitje ditën djeshme në Tepelenë.

Bëhet me dije se hajdutët u morën tursiteve portifolin dhe dokumentet që ndodheshin brenda saj.

Turistet të friksuara menjëherë pas ngjarjes kanë bërë denoncimin në polici. Policia po punon për të bërë të mundur arrestimin e autorit, teksa dyshohet se është shtetasi S.G., nga Salaria.

 

Më shumë
spot_img
spot_img