Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Grabitje me maska në Unazën e Re, i drejtojnë pistoletën një personi, i marrin paratë dhe orën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një person në Unazë të Re. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë vonë, rreth orës 23:30, në rrugën “Loni Ligori”.

Sipas policisë, dy persona të maskuar, të cilët dyshohet të kenë patur me vete një armë zjarri, i kanë vjedhur me dhunë, 7.000 lekë dhe një orë dore të markës “Omega”, shtetasit I. H., 56 vjeç.

Në momentin e grabitjes, 56-vjeçari po qëndronte jashtë automjetit të tij tip “Skoda”.  

Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img