Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grabitje me dhunë në pikë të mëngjesit në një karburant në Durrës; autorët me armë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grabitje është regjistruar ditën e sotme në një karburat në Durrës.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në Flllakë, ku një karburat është vjedhur me dhunë. Paraprakisht dyshohet se grabitësit kanë qenë të armatosur.

Mësohet se ata kanë arritur të marrin shumën ditore të karburantit dhe më pas janë larguar. Ende nuk dihet shuma e parave që është grabitur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img