Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Pre
11 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
15 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Grabitje me armë në Shkodër, hajdutët marrin 1 mijë paund, përplasen me shtyllën teksa tentojnë të largohen me motor

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grabitje me armë është shënuar në Kosmaç të Shkodrës.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur katër ditë më parë, ku grabitësit kanë hyrë në një banesë me armë dhe kanë armë 1000 paund dhe sende me vlerë.

Nuk dihet nëse në banesë në kohën që ka ndodhur grabitja ka pasur familjarë, por mësohet se grabitësit kur kanë tentuar të largohen me motor janë përplasur me një shtyllë.

Policia ka gjetur skafadrat e gjakosur të autorëve, ndërsa policia po punon për të zbardhur identitetin e autorëve.

Më shumë
spot_img
spot_img