Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Grabitje e pazakontë në Ksamil, hyjnë në shtëpi dhe marrin vetëm 6 bateri

Lajme të ngjashëm

Një grabitje e çuditshme ka ndodhur në Ksamil të Sarandës ku disa persona kanë hyrën në shtëpinë e një të moshuari por kanë rrëmbyer veëm një gërshërë dhe 6 bateri AAA.

Ende nuk dihet nëse qëllimi i tyre ishte të grabisnin vetëm këto sende në shtëpinë e 61 vjeçarit me inicialet K.K apo ata janë larguar në mes të grabitjes. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tyre.


Më shumë