Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Grabitja në Rinas, gjykata jep dënimin për 6 punonjësit e policisë private

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata ka shpallur sot fajtorë 6 punonjës të policisë private te akuzuar për grabitjen e blindit me para në rrugën e Rinasit.

Grabitja ndodhi në muajin shkurt, e gjykata dënoi sot me 8 muaj deri në 16 muaj secilin nga 6 të pandehurit. Dënimi me burg u konvertua në shërbim prove për 6 fajtorët, Fatmir Gabi, Xhelil Metaj, Dashamir Balla, Endrit Daci, Gentian Deda dhe Përparim Logu.

Më shumë

spot_img