Grabitja devijon trafikun, bllokohet autostrada (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:54 09-02-2017 Grabitja devijon trafikun, bllokohet autostrada (Foto)

Trafiku i automjeteve përgjatë autostradës Tiranë – Durrës është devijuar për shkak të grabitjes së një shume të madhe parash në dy automjete të një kompanie “security” nga disa persona të armatosur.

Forca të shumta policie vijojnë të ndodhen në vendngjarje ku po kryhen edhe hetime intensive. Trafiku është devijuar dhe automjeteve iu duhet të kalojnë përmes Vorës.

Foto nga vendngjarja të mbërritura në redaksinë e Newsbomb.al:

rty46yu46u46urtyj.jpg

rty46yu46u46urtyj_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Patrulla ka qenë në vendngjarje, ja pse nuk ka ndërhyrë”
Treni del nga shinat në Shkodër, nuk raportohet për të lënduar (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011193990707397
array(1) { ["section"]=> string(57) "grabitja-devijon-trafikun-bllokohet-autostrada-foto-68239" }