Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grabiti të moshuarën në Lushnje, 16-vjeçarja postonte FOTO provokuese në Instagram

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b850f5b9967cb30d6bb7d4f89b1e1a32

Mëngjesin e sotëm u grabit shtëpia e një të moshuare në Lushnje.

E moshuara Lume Zela jetonte e vetëm dhe në mëngjes një vajzë 16-vjeçare i ka trokitur në derë për t’i kërkuar ndihmë pasi ishte e sëmurë.

Pasi e moshuara e ka futur brenda, ajo e ka spërkatur me spraj lotsjellës dhe ka filluar të kontrollojë shtëpinë për të vjedhur sende me vlerë. Më pas 16-vjeçarja është ndihmuar nga i dashuri i saj 18-vjeçar për t’u larguar nga banesa.

Mësohet se 16-vjeçarja është Kristjana Beqiri një personazh i njohur i rrjeteve sociale si “Tik Tok” dhe “Instagram”.

Madje ajo ka marrë pjesë edhe në disa video-klipe të këngëtarëve të njohur shqiptarë, si Stine.

hajdutja_1.png

hajdutja_2.png

hajdutja_3.png

hajdutja_5.png

hajdutja_4_copy.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img