Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Grabiti shtëpinë e një të moshuare, arrestohet gruaja 31-vjeçe në Korçë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 31-vjeçare ka rënë në prangat e policisë së Korçës, pasi akuzohet për vjedhje.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetësja shtetases M. D., 31 vjeçe, banuese në fshatin Rëmbec, Maliq, pasi në lagjen nr. 2, Pogradec, kjo shtetase ka hyrë në banesën e shtetasit Gj. G., 67 vjeç dhe ka vjedhur një sasi lekësh“, njofton policia.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë për veprën penale “Vjedhja”, të shtetases M. D., 31 vjeçe, banuese në fshatin Rëmbec, Maliq, pasi në lagjen nr. 2, Pogradec, kjo shtetase ka hyrë në banesën e shtetasit Gj. G., 67 vjeç dhe ka vjedhur një sasi lekësh“, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img