Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grabiti shtëpinë e një të moshuare, arrestohet 37-vjeçari shqiptar në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

05a98aac9b20bb9458e3e0d565ff1498

Një 37-vjeçar ka rënë në prangat e policisë Italiane pasi akuzohet për vjedhje.

Bëhet me dije se shqiptari (identiteti i të cilit nuk bëhet me dije) ka grabitur banesën e një të moshuare në komunën e Loano në provincën e Savonas, ndërkohë ishin kalimtarët e rastit ata që njoftuan policinë.

Policia u vu në ndjekje të shqiptarit. Autoritetet italiane i gjetën 37-vjeçarit bizhuteri prej floriri, tre ora dhe 800 euro.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img