Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grabiti me dhunë banesën në Roskovec, Gjykata jep masën për autorin (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5d2dd33dec50a4f077f89c73cdc0d42b

Gjykata ka vendosur “arrest në burg” për Elis Bushin, i dyshuar si një prej autorëve të tentativës së grabitjes në Roskovec.

Bëhet me dije se avokati i tij Safet Haxhia pretendoi lënien të lirë dhe vlerësim të paligjshëm të Bushit pasi sipas tij, i arrestuari  nuk është ai që duket në kamera dhe sipas avokatit kanë veshje të ndryshme.

Kujtojmë që ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë në banesën e 57-vjeçarit, ku mbeti i plagosur kushërriri i pronarit të shtëpisë Arben Çepele 40 vjeç.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img