Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Grabiti me armë bankën në Tepelenë, vijojnë kërkimet për kapjen e autorit, në ndihmë të Policisë dhe një helikopter

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Tepelenës po vijon edhe sot me kërkimet për kapjen e autorit të grabitjes së bankës së nivelit të dytë gjatë ditës së djeshme.

Sipas informacioneve autori është lokalizuar në fshatin Mamaj, por ka arritur që të largohet sërish.

Policia ka nisur sërish ndjekjen e ndihmuar dhe nga një helikopter. Kujtojmë që gjatë ditës së djeshme forca të shumta policie rrethuan të gjithë zonën, por nuk arritën që ta kapnin dot.

Policia ka bërë me dije se është identifikuar autori i vjedhjes me armë por për arsye hetimi nuk bëhen me dije gjeneralitet.

 

Më shumë

spot_img