Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Grabiti e dhunoi kambistin dhe gruan e tij, arrestohet në Shkodër autori (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

29 vjeçari, Ilirjan Korbi, rezulton banues në zonën e Paskuqanit në Tiranë, ndërsa është ndaluar dhe arrestuar në Shkodër, pasi policia ka mundur ta identifikojë.

 

Më shumë

spot_img