Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Grabiti e dhunoi kambistin dhe gruan e tij, arrestohet  autori i dytë (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

28b2e93ce97304cd5318070e30ff7cc8

Policia ka arrestuar në Tepelenë Dali Nelën, autorin e  dytë të grabitjes  me  dhunë të çiftit Mustafai në qytetin e Memaliajt, rreth një javë më parë.

Më datë 22 janar 2019, 70 vjeçari Mustafa Mustafai dhe bashkëshortja e tij, Thëllëza Mustafai, është qëlluar me thikë nga grabitësi, i cili dyshohet se u ka vjedhur dhe 10 milionë lekë.

Një ditë më parë u arrestua edhe autori tjetër Ilirian Korbi, 29 vjeç, banues në zonën e Paskuqanit në Tiranë, ndërsa është ndaluar dhe arrestuar në Shkodër.

 

Më shumë

spot_img