Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Grabiti argjendarinë në Elbasan, arrestohet në zonën e ‘Kombinatit’ në Tiranë 27 vjeçari i dyshuar dhe për disa grabitje të tjera (Emri-Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është arrestuar në zonën e ish-kombinatit në Tiranë, autori i dyshuar i grabitjes së argjendarisë pranë Drejtorisë së Policisë në Elbasan, shtetasi Astrit Thaçi.

albsig

spring

Policia bëri të mundur identifikimin e tij pas kqyrjes së kamerave të sigurisë, dhe pas një pune instensive ka arritur ta vërë në pranga.

27-vjeçari, i liruar së fundmi nga burgu, dyshohet se është edhe autor i dy grabitjeve të ndodhura në harkun kohor të tri ditëve në Durrës. 

Sipas policisë autori kërcënoi me armë shitësen dhe vodhi një sasi bizhuterish.

Kujtojmë se Astrit Thaçi ishte i shpallur në kërkim nga Policia për plagosjen e Rexhep Terziut në Durrës, disa ditë më parë, ku i riu u fut për të vjedhur në banesën e 42-vjeçarit.

Foto: Autori i grabitjes sot ne Elbasan dhe plagosjes në Durrës, Astrit Thaçi

 auto_krom111581460483_copy.jpgdbf3daed9b0f280b4762ab86ce0d83f0_L.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img