Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Grabitet prostituta shqiptare në Itali, e dhunojnë dhe e hedhin nga makina që ishte në lëvizje, 27-vjeçarja në gjendje kome

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali, ku një prostitutë shqiptare është grabitur dhe dhunuar barbarisht.

Mediat e huaja bëjnë me dije se një prostitutë me kombësi shqiptare, me iniciale D.C., 27 vjeçe, me banim në Torino, është dërguar në spital në gjendje kombe.

Raportohet se prostituta ka rënë pre e një grabitjeje. Dyshohet se autorët e kanë tërhequr nga flokët e kanë futur në makinë, ku i kanë marrë çantën dhe e kanë dhunuar, më pas e kanë hedhur nga makina teksa ishte në lëvizje.

27-vjeçarja ka marrë plagë të rënda në kokë teksa ndodhet në gjendje kome. Autoritetet italiane po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img