Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grabitet pika e basteve në mes të Pukës, autorët shqyejn derën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f51c09ac53697d50761509226932eeea

Një pikë bastesh ka rënë pre e grabitjes me thyerje në Pukë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, ndërsa llotoja ndodhet në mes të qytetit. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, pasi ende nuk dihet se çfarë është grabitur. Po ashtu, edhe autorët mbeten ende të paidentifikuar. 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img