Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Grabitet një pikë bastesh në Tiranë, ja sa lekë mori autori i armatosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pikë bastesh është grabitur ditën e sotme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Irfan Tomini’ ku autori ka hyrë i maskuar dhe me armë në pikën e basteve.

 

Mësohet se nën kërcënimin e armës autori ende i pa identifikuar, mori 50 mijë lek.

Policia po punon për identifikimin e autorit dhe kapjen e tij.

 

Më shumë

spot_img