Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Grabitet një furgon në Fushë-Krujë, 3 autorët nxjerrin me forcë shoferin dhe i marrin mjetin (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një furgon mallrash ka rënë pre e një grabitje mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë.

Bëhet me dije se një furgon mallrash është grabitur nga tre persona në rrethrrotullimin e Thumanës.

Mësohet se tre autorët me forcë kanë zbritur nga furgoni shoferin dhe më pas kanë marrë mjetin me banana dhe janë larguar.

Pas njoftimit policia ushtroi kontrolle dhe u vu ne drejtim te mjetit, duke e gjetur të braktisur ne nje fshat te Kurbinit. Vijon puna për identifikimin e autorëve.

Më shumë

spot_img
spot_img