Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022
spot_img

Grabitet nga dy persona të armatosur një kazino në Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një kazino në qytetin e Shkodrës është grabitur pak çaste më parë nga dy persona të armatosur. Autorët janë futur në kazino dhe nën kërcënimin e armëve kanë mundur të grabisin një shumë parash prej 4 milionë lekë të vjetra.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për identifikimin e dy grabitësve, të cilët janë larguar menjëherë pas kryerjes së krimit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img