Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Grabitet gjatë natës zyra e OSHEE-së në Tiranë, punonjësit gjejnë derën të hapur në mëngjes

spot_img

Lajme të ngjashëm

91df09d5de0cd841cc8b937dfbc8aa2a

Zyra e OSHEE në Tiranë, në rrugën “Qemal Stafa” dyshohet se është grabitur gjatë natës.

Paraprakisht bëhet me dije se kanë qenë vetë punonjësit ata që kanë konstatuar grabitjen. Kur ata kanë shkuar për të nisur punën mëngjesin e sotëm, kanë konstatuar se dera ka qenë e hapur.

Policia dhe grupi i hetimit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

Më shumë

spot_img