Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grabitet gjatë natës dyqani në Vlorë, ‘maskat’ vjedhin 13 celularë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

92ec8a1d040b3163f7ba2ebb922ab0ca

Një dyqan celularësh është grabitur gjatë natës në Vlorë. Paraprakisht bëhet me dije se dëmi është i konsiderueshëm pasi janë vjedhur 13 celularë.

Dyqani i celularëve ndodhet në qendër të qytetit bregdetar, në bulevardin Vlorë-Skelë, pranë Poliklinikës. Grupi i hetimit ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e saj, si dhe për identifikimin e kapjen e autorëve.

Edhe pse subjekti ka qenë i pajisur me kamera sigurie, duket se identifikimi i autorëve do të jetë i vështirë pasi ata kanë qenë të maskuar dhe nuk kanë lënë gjurmë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img