Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Grabitet gjatë natës banesa e një gruaje, autorët i marrin skafin në oborrin e shtëpisë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një banesë ka rënë pre e grabitjes nga persona ende të paidentifikuar gjatë orëve të natës së mbrëmshme.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Iliaz në Himarë. Sipas të dhënave të para, autorët kanë grabitur një gomone në oborrin e shtëpisë që është në pronësi të L.N.

Po ashtu, autorët kanë mundur të marin edhe sende të tjera në banesë dhe më pas janë larguar pa lënë gjurmë.

Policia ka ngritur një grup hetimor dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve të grabitjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img