Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grabitet farmacia në mes të Tiranës, hajduti u merr të gjithë xhiron ditore duke i kërcënuar me armë lodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1a2bedceac053f29a59b488d0b147cf3

Një farmaci në kryeqytet është grabitur mbrëmjen e së enjtes, nga një person që ende nuk është identifikuar.

Sipas informacioneve për mediat, grabitësi nën kërcënimin e një arme lodër, u ka marrë punonjësve të gjithë xhiron ditore.

Burime për Faxweb.al, bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në një farmaci në bulevardin Zhan D’Ark në orët e mbrëmjes.

Hajduti ka hyrë në ambientet e farmacisë, më pas ka nxjerr një objekt në dukje armë zjarri, por që nga këqyrjet ka rezultuar armë lodër, çakmak.

Mendohet se ai ka grabitur rreth 3 milion lekë të vjetra dhe më pas hajduti ka hipur në një taksi dhe është larguan në drejtim të paditur.

Policia vijon të jetë në kërkim të tij dhe ka sekuestruar të gjitha kamerat e sigurisë përreth.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img