Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grabitet depoja farmaceutike në Laprakë, autorët marrin ilaçe me vlerë 1.8 milion lekë, vjedhin më shumë Vitamina C

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9fa51c076044d567c044e43447dbde8c

Një depo farmaceutike është grabitur në zonën e Laprakës në Tiranë.

Paraprakisht bëhet me dije se grabitësit akoma nuk janë identifikuar.

Fillimisht ata kanë thyer depon në momentin që aty nuk ka pasur njerëz dhe kanë grabitur ilaçe me vlerë 1.8 milion lekë (të reja). Mësohet se në fokusin e grabitësve kanë qenë kryesisht Vitaminat C.

Pronari i depos ka njoftuar menjëherë policinë, e cila ka nisur punën për identifikimin dhe kapjen e grabitësve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img