Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Grabitet bankomati në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dd82454a7709f485631f5bc8d87a524a

Një bankomat i një banke të nivelit të dytë është grabitur në Durrës. Ngjarja ka ndodhur orët e para të mëngjesit në lagjen nr.14.

Mësohet se persona të paidentifikuar kanë thyer bankomatin në qytetin bregdetar. Sakaq, ata kanë marrë që aty një sasi parash ende të papërcaktuar.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po vijon hetimet për zbardhjen e plotë si dhe kapjen e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img