Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grabitësit shqiptarë sulmojnë policinë greke, 20 minuta ndjekje në mes të Athinës, arrestohen tre persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Skena “Far West” u zhvillua në qendër të Athinës, ku policia greke ishte në ndjekje të shqiptarëve që akuzohen për vjedhje.

Mediat e huaja bëjnë me dije se policia greke u vu në ndjekje të tre autorëve shqiptarë, të cilët kishin grabitur një makinë dhe një dyqan celularësh.

Bëhet me dije se policia ka ndjekur për 20 minuta autorët shqiptarë, të cilët nuk kanë hezituar edhe të sulmojnë policinë, për të bërë të munduar arratisjen.

“Njëri prej tyre hodhi kolegun tim nga motori, iu rrezikua jeta”, dëshmoi një nga oficerët e policisë, i cili arrestoi autorët. Policia ka arrestuar shqiptarët, të cilët ndodhen në paraburgim

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img