Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Grabitën turistin zvicerian, arrestohen tre adoleshentë në Përmet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre adoleshentë janë arrestuar nga Policia e Përmetit pasi akuzohen për vjedhje.

Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasit H.Ç., 17 vjeç, F. M., 17 vjeç dhe A. P., 17 vjeç, banues në Përmet, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, i kanë vjedhur shtetasit zvicerian D. M., 60 vjeç, çantën e dorës.

Ndërkohë, materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Përmet për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i plotë i Policisë Përmet:

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Përmet ndaluan shtetasit H. Ç., 17 vjeç, F. M., 17 vjeç dhe A. P., 17 vjeç, banues në Përmet, pasi në bashkëpunim me njeri-tjetrin, i kanë vjedhur shtetasit zvicerian, D. M., 60 vjeç, çantën e dorës.

Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Përmet për veprime të mëtejshme.

Më shumë
spot_img
spot_img