Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Grabitën shtëpinë e një të moshuari, arrestohen dy shqiptarët në Greqi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke, pasi akuzohen për grabitje.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë një 23 dhe një 26-vjeçar, pasi akuzohen se kanë grabitur një shtëpinë e një 76-vjeçari në Agios Nikolaos, Halkidiki.

Mediat greke bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur të premten, ku personat në fjalë dyshohet se të maskuar kanë hyrë në shtëpinë e të moshuarit dhe kanë grabitur 1.340 euro.

Shqiptarët sot kanë rënë në pranga, teksa pritet që të jepet masa e sigurisë për ta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img