Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Grabiten paratë e Kishës në Fushë-Arrëz

Lajme të ngjashëm

Persona të paidentifikuar kanë grabitur një sasi parash nga akra e kishës në Fushë-Arrëz.

Paratë ishin hedhur nga besimtarët gjatë fundjavës, por autorët kanë mundur të hyjnë në Kishën e qytetit pa u diktuar dhe kanë thyer arkën.

Sakaq, forca të policisë kanë mbërritur në vedin e ngjarjes dhe po hetojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Më shumë