Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Grabiten gjatë natës tre biznese në Gjirokastër, arrestohet një person, mori para dhe materiale të ndryshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

64b6a7b0ebb8cd38faa9959a576933a3

Tre biznese kanë rënë preh e grabitjes mbrëmjen e djeshme në Gjirokastër.

Bëhet me dije se janë vjedhur 3 biznese, përkatësisht një fabrikë pijesh dhe dy pika materialesh ndërtimi.

Mësohet se autorët kanë marrë para në bizneset përkatëse dhe material të ndryshme.

Në lidhje me ngjarjen policia ka arrestuar një person, i cili dyshohet se është edhe autori i grabitjeve në fjalë.

Policia po vijon punën për zbardhjen e ngjarjes dhe nëse ka pasur persona tjerë të përfshirë në grabitjen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img