Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Grabiten dy lokale në Memaliaj, në kërkim “skifterat”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy lokale kanë rënë pre e grabitjeve në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, në lokalet që janë në pronësi të Muharrem Merdanit dhe Qazim Velajt.

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për zbardhjen e identitetit të autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img