Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Grabiste vilat në provincat e Milanos, arrestohet 30 vjeçari shqiptar në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia italiane, pas një hetimi të detajuar të autoriteteve.

Sipas medieve italiane, i riu shqiptar është kapur së bashku me dy shtetas të tjerë shqiptarë dhe një shtetas rumun, pjesë e një shoqate kriminale përgjegjëse për grabitje në provincat Lodi, Milano dhe Monza.

Shtetasi shqiptar ishte anëtari i fundit i një grupi që kryente grabitje të banesave në provincat e mësipërme.

Më shumë
spot_img


spot_img