Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Gra dhe vajza nga e gjithë bota UROJNË shqip 8 marsin (VIDEO FANTASTIKE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me rastin e 7-8 Marsit, gra dhe vajza nga vende të ndryshme të botës urojnë gratë shqiptare në SHQIP dhe vishen me traditën e gjysheve tona…

‘Sepse Ti gruaja shqiptare je frymëzim dhe krenari kudo në botë…’

Është ky mesazhi që jep ambasada shqiptare në Londër dhe diplomatja Pranvera Skana e cila ka patur dhe idenë fantastike të realizimit të kësaj videoje.

Mos e humbni!

 

Më shumë
spot_img
spot_img