Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Gooool! Shënon Turqia, Shqipëria prek ëndrrën me dorë

Lajme të ngjashëm

Turqia ka shënuar në minutën e 10’ të ndeshjes ndaj Çekisë pas një aksioni fantastik.

Ka qenë Burak Yilmaz që ka çuar topin në rrjetë pas kombinimit të Turan dhe Mor, ndërsa tashmë Shqipëria është vetëm një hap larg kalimit të fazës së grupeve.


Më shumë