Google na uron i pari, motori më i madh i kërkimit në internet sot mban Flamurin Shqiptar (FOTO)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:33 28-11-2015 Google na uron i pari, motori më i madh i kërkimit në internet sot mban Flamurin Shqiptar (FOTO)

Motori më i madh i kërkimit në internet në të gjithë botën sot na nderon me Flamurin Shqiptar, një mënyrë për të na uruar të gjithë ne shqiptarëve Gëzuar Festën e Pavarësisë! Një veprim emocionues, që na bën krenarë. Dhe pa e ekzagjëruar, Flamuri Shqiptar vërtet që e ka zbukuruar shumë Google…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091090202331543
array(1) { ["section"]=> string(99) "google-na-uron-i-pari-motori-me-i-madh-i-kerkimit-ne-internet-sot-mban-flamurin-shqiptar-foto-26445" }