Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gonxhe lë ambientet e SPAK: Rrini të qetë, nuk ka asnjë lidhje me DPSHTRR! U pyeta për një verifikim

Shkruar nga Newsbomb
Gonxhe lë ambientet e SPAK: Rrini të qetë, nuk ka asnjë

Kreu i Drejtorisë së Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe, ka lënë ambientet e SPAK, aty ku dhe u mor në pyetje për rreth një orë.

Në një deklaratë për mediat jashtë ambeinteve të Prokurorisë së Posaçme, Gonxhe bëri me dije se është pyetur për verifikimin e një situate, teksa theksoi se thirrja e tij në SPAK nuk ka asnje lidhje me Drejtorinë të cilën ai drejton dhe as me ndonjë tender.

"Çështje krejt për verifikim dhe unë as nuk erdha nga dera e pasme dhe as doja të dilja nga ndonjë derë tjetër. Nuk ka asnjë lidhje me Drejtorinë e Transportit Rrugor.

U pyeta për një verifikim për një situatë. Nuk ka asnjë lidhje me tender, rrini krejt të qetë më vjen keq që ju zhgënjeva", tha Gonxhe.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese