Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

‘Goni dhe Mondi do të jenë të parët’, Kryemadhi zbulon kush do e kryesojë listën e LSI-së në Shkodër më 25 prill

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a005796d093c7506c1fa7405ef57aff7

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me strukturat e partisë në Shkodër.

Gjatë fjalës së saj Kryemadhi tha se socialistët janë të zhgënjyer nga Rama dhe Rilindja e tij, ndaj e gjejnë veten më pranë LSI-së.

Ajo gjatë takimit zbuloi dhe emrat e dy kandidatëve për deputetë që do të kryesojnë listën e partisë në zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Shkodrës. Bëhet fjalë për Edmond Ndoun dhe Agron Çelën.

“Unë në fakt, edhe Goni, edhe Mondi, të cilët do të drejtojnë edhe listën e deputetëve të Shkodrës, pasi bëmë takimet në Obot, kemi pasur takime me faktorë, me socialistë që do t’i afrohen LSI-së në vazhdim. Ky nuk është qëllimi ynë, për të bërë propagandë sesi njerëzit i afrohen LSI-së, qëllimi ynë është që të jemi shumë të qartë dhe të kthjellët në atë që ofron sot LSI-ja”, u shpreh Kryemadhi.

Më shumë

spot_img
spot_img