Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Gomonia bëhet “makth” i qytetarëve edhe në rrugë, për pak sa nuk përplas kalimtarët në Shëngjin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shëngjin. Një gomone ka dalë nga rruga dhe gati sa nuk ka shkaktuar tragjedi duke plagosur kalimtarët në trotuar.

Ngjarja ka ndodhur në rrethana të paqarta, por sipas dëshmitarëve, gomonia është shkëputur nga makina që ishte duke e tërhequr me rimorkio në rrugë, dhe për pasojë ka përfunduar në trotuar.

Për fat të mirë disa qytetarë që kanë qenë duke kaluar aty pranë kanë arritur të shmangen në kohë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img