Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Golfi godet nga mbrapa ekskavatorin në autostradën e Milotit, dy persona në gjendje të rëndë (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0cbf471e55521ccec74011ae0f1bebdd

Dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pak minuta më parë në autostradën Lezhë-Milot.

Paraprakisht bëhet me dije se një mjt tip Volkswagen Golf 5 ka goditur nga mbrapa një ekskavator në lëvizje. Si pasojë e përplasjes së fortë dy persona raportohet se kanë mbetur të plagosur rëndë, por identiteti i tyre nuk bëhet ende me dije.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.  

NGA VENDNGJARJA:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img