Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Golfi’ del nga rruga në aksin Fier-Vlorë, babë e bijë përfundojnë në kanal

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6d1449ce40c550e659d7b946b49b5ca7

Një aksident ka ndodhur sot në aksin Fier-Vlorë, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Si pasojë është dëmtuar vajza e shoferit, 27 vjeçe, e cila ndodhet në spital dhe po merr ndihmë mjekësore.

“Rreth orës 12:56, në autostradën Fier-Vlorë pranë fabrikës së kripës, automjeti tip Golf me drejtues shtetasin F. Z ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal.

Si pasojë është dëmtuar vajza e drejtuesit, 27 vjeçe, e cila po merr ndihmë mjekësore në Spitalin e Vlorës.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me akaidentin”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img