Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

“GOLDEN BULLET”/ Zbardhen EMRAT e 14 personave të tjerë të shpallur në kërkim nga Policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Posaçme kanë zhvilluar ditën e sotme disa operacione në Tiranë, Durrës dhe Elbasan, ku ëhstë bërë i mundur arrestimi i 18 personave të botës së krimit, pas 32 urdhër arresteve të lëshuara nga SPAK.

Ndërkohë, janë zbardhur emrat e 14 të tjerëve të shpallur në kërkim, ku mes tyre janë edhe Ervis Martinaj, Talo Çela dhe Florenc Çapja.

albsig

spring

Nga dëshmia e Nuredin Dumanit janë zbardhur disa nga ngjarjet më të bujshme kriminale që kanë ndodhur në vendin tonë, teksa pritet që operacionet e policisë të vazhdojnë deri në arrestimin e të gjithë të kërkuarve.

14 personat e shpallur në kërkim:

1.Eljo (Ervis) Bitri,

2.Festim Qoli,         

3.Alban Bengasi,

4.Ervis Martinaj,

5.Elvin Merlika

6.Alket Xhixha

7. Marjus (Suel) Lulaj (Çela),

8.Agron (Kamber) Mehja,

9. Aleks Çela alias (Tom Qorri),

10. Talo Çela,

11. Agim Gjini,

12.Mikael Qosja (Kamami) (Stefo),

13. Florenc Çapia

14. Abedin Mama (Dine Çami)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img