Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Gold AG, një shembull dhune për femijët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shfaqet si një besimtar i devotshëm mysliman, por shpesh herë veprimet dhe këngët e tij flasin për të kundërtën.

Të njejtën gjë tregon edhe kjo foto, ku reperi Gold Ag shfaqet së bashku me një fëmijë me shkop bejsbolli.

Madje edhe fjalët me të cilën shoqëron fotot janë akoma më shqetësuese: “Me kë të rrish ashtu bëshesh hahhaha”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img