Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Gold Ag dërgon djalin te varri i babait: Gjysh ka ardhur të të shohë nipi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gold Ag është një ndër artistët më të ndjekur dhe më të komentuar në showbizzin shqiptar. Reperi është mjaft aktiv në rrjetet e tij sociale ku herë pas here ndan me ndjekësit momente nga jeta e tij e përditshme dhe me personat e tij të zemrës.

Së fundmi, Gold ka publikuar një foto mjaft prekëse. Ai ka çuar djalin e tij, Guerilin pranë varrit të së atit të ndjerë.

“Gjysh ka ardhur të të shohë nipi”, shkruan Gold krah fotos.

Kujtojmë se i ati i reperit, Xhamaludin Agushi është ndarë nga jeta disa vite më parë.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img