Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Godzilla vs. Kong, filmi po thyen rekorde ende pa u publikuar (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cd2a7424ea4188d063710e451331c97f

Një nga filmat më të shumëpritur të 2021 plot aksion dhe fantashkencë, “Godzilla vs. Kong” pritet të shfaqet në ekrane këtë pranverë.

Dy titanët e mitologjisë kinematografike, përbindëshi Godzilla në një dyluftim përballë majmunit gjigant King Kong. Kush do të fitojë?

Ky mund të jetë suksesi më i madh i Warner Bros, duke marrë parasysh që vetëm një javë nga publikimi i trailerit në Youotube, ka mbledhur mbi 47 milion shikime. Ndërsa rekordin deri tani e mbante Dark Knight me 27 milion shikime. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img