Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Operacioni i SPAK dhe Policisë, Rama: Shembulli i vendosmërisë së madhe për ta goditur krimin e organizuar me të gjithë forcën e ligjit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për operacionet e sotme të zhvilluara nga Policia e Shtetit dhe SPAK, ku u goditën 8 grupe kriminale në disa qarqe dhe u arrestuan 18 persona.

Rama shkruan se kjo tregon se Policia e Shtetit dhe SPAK është e vendosur për ta goditur krimin e organizuar.

albsig

“Operacioni i sotëm i SPAKUT dhe Policisë së Shtetit është shembulli më kuptimplotë i fuqizimit të organeve ligjzbatuese dhe vendosmërisë së madhe për ta goditur krimin e organizuar me të gjithë forcën e ligjit! Respekt për këtë shembull kaq domethënës. Mbështetje deri në fund!” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img